STEAM ПРОЄКТ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Анотація до  STEAM-проекту «Час. Простір. Світ.»

Організатори : методичне об’єднання вчителів іноземних мов та методичне об’єднання класних керівників.

         Якщо вам цікаво дізнатися та дослідити, які тваринки будуть в майбутньому або були в минулому, запрошуємо вас у подорож машиною часу разом з учнями других та третіх класів. Наші учні не тільки змогли побачити цих тваринок, але й  розповісти про них і навіть «сфотографувати». Саме таку фото-виставку ви можете побачити в фойе нашого залу. Таку ж подорож крізь час і простір здійснили учні  п’ятих класів, під час якої відбулася зустріч між Люїсом Керролом та Алісою з Дивокрая.
       Учні 5 -х та 6-х класів мали можливість помріяти про те, якими людьми вони бачать себе у майбутньому. Діти давали інтерв’ю, робили чудові яскраві проекти, які ви можете побачити в теці « MY FUTURE…» та зануритись в дитячі мрії…
     Також учні 6-х класів робили комп’ютерні презентації на тему «Годинники», завдяки яким було проаналізовано історію виникнення різних годинників та їхнє значення для світу.  А презентації  учнів 8 - х класів « Animals of our past,present and future» втілила дитячі фантазії старшокласників.
      Наші учні не залишили без уваги улюблені свята і написали листи Святому Миколаю, Санта Клаусу і, навіть, самій Британській королеві.
Учні 11-х класів здійснили віртуальну подорож до музею та розробили проект «Smart house».
 Форми реалізації проекту: практичні доробки ( макети машин часу, макет Smart house,дитячі малюнки, збірник проектів, коллаж, листи), урок - презентація, урок- конференція, інтерв’ю дітей.

https://docs.google.com/presentation/d/1P5YmhTtcvyyOBCqn1W8eZ5l-XVxGIVjg8H2yrL48L3k/present?token=AC4w5VhdZzr8zCxoIXvW9fP6qzH357WysQ%3A1586013569363&includes_info_params=1&eisi=CMWPpfuIz-gCFYwUyAodfxUFaA#slide=id.p1

https://docs.google.com/presentation/d/1P5YmhTtcvyyOBCqn1W8eZ5l-XVxGIVjg8H2yrL48L3k/present?token=AC4w5VhdZzr8zCxoIXvW9fP6qzH357WysQ%3A1586013569363&includes_info_params=1&eisi=CMWPpfuIz-gCFYwUyAodfxUFaA#slide=id.p11 коментар:

  1. Дякую за змістовну працю. Цікаві форми та методи організації проєкту. Охоплення великої аудиторії учнів. Так тримати!!!

    ВідповістиВидалити