STEAM ПРОЄКТ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Вчителі кафедри математики, фізики та інформатики протягом 2019-2020 н.р. працювали над реалізацією проекту «Час. Простір. Рух» і пропонують вашій увазі такі форми роботи:
1. Здійснення навколосвітньої віртуальної подорожі (учні 6 класу вч.Ткаченко В.В.)
2. Виготовлення годинників (сонячний, пісочний, водяний і восковий) учнями 8-А класу (вч. Сергатова А.Б.)
3. Розв’язування прикладних задач на знаходження часу і і перевірка результатів за допомогою фізичних приладів (учні 5-Г і 5-Д класів, вч.Мельникова Л.М.)
4. Віртуальна екскурсія приміщеннями школи засобами оцифрування простору (вч. Мажара О.В.)
5. Орієнтація в просторі для людей з вадами зору за допомогою приладу для спрощення просторового орієнтування (вч.Мажара О.В.)


Анотація до проекту-подорожі «Навколо світу за Х днів»
В рамках шкільного проекту «Час. Простір. Світ», учням 6-го класу пропонується розробити проект "Навколо світу за Х днів", в якому вони здійснять віртуальну навколосвітню подорож. Учні дізнаються, хто і за який час здійснив першу навколосвітню подорож та які подорожі були найвідомішими в історії. На основі подорожі Філеаса Фога з роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів» прокладуть маршрут в Google Maps із Кропивницького навколо Землі і обчислять, скільки потрібно часу, щоб здійснити навколосвітню подорож сучасними видами транспорту.

Проєкт вчителя інформатики Ткаченко В.В.


Проєкт вчителя математики Мельникової Л.М.

 

https://sway.office.com/lMaU8w960RHOIjML?ref=Link

Проєкт вчителя фізики та інформатики Мажари О.В.

3 коментарі:

  1. Молодці всі вчителі, учні а також батьки! Дуже цікаві,практичні та креативні проєкти.Подальших успіхів у роботі з дітьми!

    ВідповістиВидалити
  2. Цікава та глибока дослідницька робота про час. Виготовлені годинники, розв'язання математичних задач на визначення часу сприяє поглибленню знань учнів та розвитку пізнавального інтересу до вивчення природничих наук.

    ВідповістиВидалити
  3. Шановні колеги! З величезним інтересом знайомлюсь з вашим досвідом організації роботи учнів над проєктами. Ви робите дуже важливу справу -вчите дітей на практиці використовувати набуті знання, працювати в команді, презентувати результати своєї роботи. Вже зовсім скоро навчальні проєкти стануть обов'язковою частиною програм всіх шкільних предметів, а ви- в авангарді цього процесу. Бажаю вам педагогічного натхнення і цікавих ідей в роботі з вашими учнями, які, і це помітно, цінують роботу своїх наставників.

    ВідповістиВидалити